Ogłoszenia 29 N Zwykła A 2020

Ogłoszenia

29 Niedziela Zwykła A                                                                   18.10.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za misje i misjonarzy, pamiętamy szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji (parafii). Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na misje. Na Fundacje Nowego Tysiąclecia w Dzień Papieski złożono 1140zł.Bóg zapłać. Dziś w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych. Z sob. na niedz. będzie zmiana czasu.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt. wsp. św. Jana Kantego, w czw. wsp. św. Jana Pawła II, w sob. wsp. bł. ks. Jana Wojciecha Balickiego. Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce. Po Mszy św. spotkanie dla Maryjek i ministrantów. W czw. adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 – 17.00 zapraszam.  W pt. spotkanie dla Maryjek i ministrantów w Ryszkowej Woli.

4.Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych (spowiedź).

5.Proszę o uporządkowanie naszych cmentarzy. Są już kartki na wypominki. Proszę zaznaczać rejon parafii.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:19.10 – 25.10.2020

Pon.:+ Anna i Stanisław(m)

Wt.:+ Za zm. z rodz. Stopyra

Śr. W 45 rocz. ślubu Jadwigi i Tadeusza Bąk

Czw.: Za dusze w czyścu cierpiące

Pt.:+ Władysław

Sob.:+ Teresa Inglot od siostry Marii

Niedziela:

7.30: Z okazji ur. Michaliny i Nikodema

9.30:Z róży Danuty Mołdoch o zdrowie, bł. Boże dla

sióstr i ich rodzin

11.30:Za parafian

 

Napisano w Ogłoszenia