Ogłoszenia 15 N Zwykła A 2020

15 Niedziela Zwykła A                                                                   12.07.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Prenumerata czasopism: Niedziela 76zł, Arka zł, Promyczek 10zł, Miłujcie się 5zł.

2.W tym tygodniu Msze Święte . W  pon., śr. i pt. rano o godz.7.00.We wt., czw. i sob. wieczorem o18.00.

3.W pon. św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta w śr. św. Bonawentury w czw. NMP z Góry Karmel i jest to 16-ty dzień miesiąca modlimy się do JP II.W czw. od 17.00 do 18.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę będzie błogosławieństwo pojazdów i kierowców na każdej Mszy św..Ofiary zebrane z tej okazji na parkingu, będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

5.Dziękuję za przygotowanie i włączenie się w odpust parafialny: strażakom, czytającym, tym co nieśli obrazy i figury, dzieciom dzwoniącym i sypiącym kwiaty i ich rodzicom, oraz Maryjkom i ministrantom Bóg zapłać.      Bobrówka – Bóg zapłać rodzicom bierzmowanych za porządki w kaplicy cmentarnej.

6.Zapowiedzi:Krzysztof,Piotr Matusik s. Wiesława i Małgorzaty Hady ur. w Rzeszowie stanu wolnego i Andżelika, Anna Kaczmar c. Mirosława i Marii Sowa ur. w Jarosławiu  stanu wolnego. zap. 2

Mateusz, Józef Kuźniar s. Antoniego i Urszuli Stadnik ur. w Lubaczowie stanu wolnego i Karolina, Bernadetta Opiela c. Eugeniusza i Grażyny Gawura  ur. w Jarosławiu stanu wolnego. zap. 2

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę nie wycierać złoceń. Proszę również wykosić wokół kościoła.  B – Proszę wynosić gąbki.

Intencje   mszalne:  od 13.07 – 19.07.2020

Pon.: Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodz.

Wt.:+ Jan, Edward, Józef , Bronisława(f) i Helena

Śr.:+ Katarzyna Bawoł od rodz. brata Władysława

Czw.:+ Józefa(f) Koszła od chrzestnego z żoną Bożeną

Pt.:+ Stanisława Żaczek od sąsiada Magrysia