Ogłoszenia 14 N Zwykła A 2020

Ogłoszenia

14 Niedziela Zwykła A                                                                   05.07.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Prenumerata czasopism: Niedziela 76zł, Arka zł, Promyczek 10zł, Miłujcie się 5zł.Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na poszkodowanych w wyniku nawałnic i podtopień.

2.W tym tygodniu Msze Święte . W  pon., śr. i pt. rano o godz.7.00.We wt., czw. i sob. wieczorem o18.00.

3.W pon. bł. Marii, Teresy Leduchowskiej w śr. św. Jana z Dukli patrona archidiecezji w sob. święto św. Benedykta patrona Europy.

4.Dziękuję za przygotowanie i włączenie się w odpust parafialny: strażakom, czytającym, tym co nieśli obrazy i figury, dzieciom dzwoniącym i sypiącym kwiaty i ich rodzicom, oraz Maryjkom i ministrantom Bóg zapłać.      Bobrówka – Bóg zapłać rodzicom bierzmowanych za porządki w kaplicy cmentarnej.

5.Zapowiedzi:Krzysztof,Piotr Matusik s. Wiesława i Małgorzaty Hady ur. w Rzeszowie stanu wolnego i Andżelika, Anna Kaczmar c. Mirosława i Marii Sowa ur. w Jarosławiu  stanu wolnego. zap. 1                Mateusz, Józef Kuźniar s. Antoniego i Urszuli Stadnik ur. w Lubaczowie stanu wolnego i Karolina, Bernadetta Opiela c. Eugeniusza i Grażyny Gawura  ur. w Jarosławiu stanu wolnego. zap. 1

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę nie wycierać złoceń. Proszę również wykosić wokół kościoła.  B- proszę wynosić gąbki.

Intencje   mszalne:  od 06.07 – 12.07.2020

Pon.:+ Stanisława Żaczek od kuzynów z Grodziska

Wt.:+ Jan i zm. rodziców

Śr.:+ Krzysztof Bąk 3 rocz. śm. od żony

Czw.:+ Stanisława Żaczek od kuzynów z Grodziska

Pt.:+ Maria Walas

Sob.:+ Adolf, Genowefa i Franciszek

Niedziela:

7.30:+ Maria i Józef

9.30: W 14 rocz. ślubu o zdrowie i bł. Boże

dla całej rodziny

11.00:Za parafian

 

Napisano w Ogłoszenia