Ogłoszenia 12 NZ C

12 Niedziela Zwykła C                                                                  23.06.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Trwa Oktawa Bożego Ciała.Zachęcam do udziału w nabożeństwach.Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. W pon. zbiórka dla ministrantów i maryjek.We wt.spotkanie bierzmowanych z kl.VIII i III gimnazjum z B i RW.

3.W śr. Msza św. w Bobrówce o 18.00 i zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.W czw. zakończenie oktawy Bożego Ciała w RW,poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

4.W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.W sob. Uroczystość Odpustowa ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła,bierzmowanie uczniów z kl.VIII i III gimnazjum,oraz jubileusz 50-lecia istnienia naszej parafii..Suma o godz.10.00, której będzie przewodniczył ks.Abp Adam Szal. Proszę zostawić dwie  pierwsze ławki dla gości. Proszę dzieci I-kom. w strojach i dzieci do sypania kwiatków i do dzwonienia. Proszę również strażaków by na procesję wzięli krzyż i chorągwie.Druga Msza Święta w Ryszkowej Woli o 18.00. Taca mszalna jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Zapraszam parafian z Bobrówki do Ryszkowej Woli na Msze o godz.10.00.

6.W Bobrówce w sobotę będzie poświęcenie kaplicy cmentarnej o godz. 13.30.Poświęcenia dokona ks. Abp Adam Szal.Zapraszam wszystkich.W niedziele zakończenie nabożeństw czerwcowych.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę parafian.Bóg zapłać za wypranie i odnowienie chorągwi procesyjnych.Mam prośbę by w sobotę nie wychodzić na chór by zostawić to miejsce dla scholi.I jeszcze jedna prośba by samochody parkować na ogrodzie za plebanią.Parking zostawić dla gości.Bóg zapłać.

8.Zapowiedzi:RW- Ryszard,Franciszek Kołodziej, s.Stanisława i Władysławy Majowicz, ur.Lubaczów, zam. Stary Lubliniec, stanu wolnego i Ewa Gryczman , c.Stanisława i Zofii Starzyk, ur.Jarosławiu, zam.Ryszkowa Wola, stanu wolnego, zap.2

Intencje   mszalne:  od 24.06 – 30.06.2019

Pon.:O zdrowie i opiekę Bożą dla Milenki i rodziców

Wt.:+Maria i Władysław