Ogłoszenia Trójcy Przenajświętszej C

Trójcy Przenajświętszej  C                                       16.06.2019

1.Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00,B:9.30.Kończy się okres komunii  św.wielkanocnej. Wpłaty B:Kąt-300zł,Gościniec 2-355zł,RW:krzyż-szkoła 2580zł.Bóg zapłać.Dziś zbiórka do puszek na poszkodowanych w ulewach.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00. W środę w Bobrówce Msza Św. i spotkanie dla ministrantów.W środę zakończenie roku szkolnego,Msza Św. o godz. 8.00.Zapraszam dzieci z rodzicami i Grono Pedagogiczne.We wt.spowiedź rekolekcyjna i na zakończenie roku szkolnego.B 15.00-16.00,RW 16.30-18.00.

3.W czwartek Boże Ciało. Msza Św. w RW 7.30 i o 9.30 przy szkole,w B o 14.00, proszę o przygotowanie ołtarzy. RW:1 przy świetlicy, strażacy,2 rodz.Konstantynowicz,3 rodz. Żaczek,4 rodz.Cieszyński. Proszę sąsiadów o pomoc.W Bobrówce proszę by przygotowali ołtarze mieszkańcy Gościńca 1,pierwszy ołtarz rodz. Norek, 2 rodz.Matusik, 3 rodz. Kielar i 4 rodz. Mazur Józefy. Można zyskać odpust za udział w procesji.Proszę by dzieci przyszły do sypania kwiatków i do dzwonienia,dzieci I-kom.proszę by przyszły w strojach komunijnych.Na procesje proszę by zabrać chorągwie i obrazy.W oktawie procesje w okół kościoła.

4.Rodzice bierzmowanych zakupili kielich jako dar ołtarza do naszego kościoła. Bóg zapłać.W piątek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.Dyspensy udzielił ks.Abp Adam Szal.

5.Zapowiedzi:RW- Ryszard,Franciszek Kołodziej, s.Stanisława i Władysławy Majowicz, ur.Lubaczów, zam. Stary Lubliniec, stanu wolnego i Ewa Gryczman , c.Stanisława i Zofii Starzyk, ur.Jarosławiu, zam.Ryszkowa Wola, stanu wolnego, zap.1

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje mszalne:17.06. – 23.06.2019

Pon.+Mariusz Sidor od rodz. Panek

wt.+Jan Walon od sąsiadów

śr.W 80 rocz. ur.Krystyny

czw:7.30 +Jan i Emilia

9.30 Za parafian

14.00 B:Z róży Zazula Stanisław o bł. Boże dla

braci i ich rodz.

pt.+Jan i zm. rodziców

sob.Za dusze w czyścu cierpiące

niedziela:

7.30.+Maria Osadowska od kolegów i koleża.

z Osiedla

9.30.+ Grzegorz Drozd