Ogłoszenia 12 NZ B św.Jana Chrzciciela

12 Niedziela Zwykła B św.Jana Chrzciciela                                                                  24.06.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Dziś Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. W czw. zbiórka dla ministrantów i maryjek.

3.W śr. Msza św. w Bobrówce o 18.00.W czw.Wsp. św.Ireneusza,bp. i męczennika.

4.W pt. Uroczystość Odpustowa ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła.Suma o godz.11.00, której będzie przewodniczył ks.Robert Rakoczy z Zapałowa, a kazanie wygłosi ks, prałat Marian Wrona z Szówska. Proszę zostawić pierwsze ławki dla księży. Proszę dzieci I-kom. w strojach i dzieci do sypania kwiatków i do dzwonienia. Proszę również strażaków by na procesję wzięli krzyż i chorągwie.Druga Msza Święta w Ryszkowej Woli o 18.00. Taca mszalna jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.W pt. nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.W sobotę zakończenie nabożeństw czerwcowych.

6.Zapowiedzi: Karol,Krzysztof Jarosz, s.Witolda i Lidi Siupik,ur.Przeworsk,zam.Ryszkowa Wola,stanu wolnego i Agnieszka Szoja,c.Franciszka i Janiny Rzekęć,ur.Nisko,zam.Zarzecze,stanu wolnego,zap.2

Sebastian,Andrzej Buda,s.Ryszarda i Anny Gugała,ur.Stalawa Wola,zam.Rzeszów,stanu wolnego i Sylwia Mazur,c.Stanisława i Zofii Zagaja,ur.Radymno,zam.Rzeszów,stanu wolnego,zap.1

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.   Proszę o wykoszenie cmentarza : Osiedle

Intencje   mszalne:  od 25.06 – 01.07.2018

Pon.:W 1 rocz.ur. Jakuba i opiekę MB dla całej rodz.

Wt.:zm.Grzegorz Drozd od rodz. Krzych

Śr.:Za rodziców

Czw.:zm.Maria Walas 17 rocz. śm.

Pt.:11.00. Za parafian

18.00. W 10 lecie ślubu msza dzięk. z prośbą o bł. Boże

Sob.:Podziękowanie za łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę

MB dla całej rodz.

7.30:Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę dla rodz.

9.30:zm.Eugeniusz Wojciechowski

11.00:Za parafian