Ogłoszenia 11 NZ B

11 Niedziela Zwykła B                                                                   17.06.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.W czw. po Mszy zbiórka ministrantów i Maryjek.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W pon. i wt. Msza św. rano o godz. 7.00.

3.W śr. Msza św. w Bobrówce o 18.00.W pt. zakończenie roku szkolnego,Msza św. godz.8.00 zapraszam dzieci,rodziców całe Grono Pedagogiczne.

4.W czw.św.Alojzego Gonzagi w przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Kwiaty w kościele.Proszę wykosić.Dziękuję paniom które plewiły i panu ,który przycinał drzewka.Dziękuję p.Marianowi Dworakowi za moskitiery do kościoła. Bobrówka-Dziękuję za cięcie kostki i za gruntowanie posadzki pod płytki.

Zapowiedzi:Kazimierz,Leonard Arendarczyk s.Kazimierza i Janiny Królicka ur.Nowy Sącz, zam.Łącko, stanu wolnego i Alicja Demska , c.Stanisława i Marii Serwin, ur.Jarosławiu, zam.Ryszkowa Wola, stanu wolnego, zap.2

Karol,Krzysztof Jarosz, s.Witolda i Lidi Siupik,ur.Przeworsk,zam.Ryszkowa Wola,stanu wolnego i Agnieszka Szoja,c.Franciszka i Janiny Rzekęć,ur.Nisko,zam.Zarzecze,stanu wolnego,zap.1

Intencje   mszalne:  od 18.06 – 24.06.2018

Pon.:13 rocz. ślubu o bł. Boże

Wt.:zm.Antoniego i wszystkich zm. z rodz.

Śr.:zm.Krzysztof Bąk od kuzynki Janiny Sidor z rodz.

Czw.:zm.Grzegorz Drozd od rodz. z domu 101

Pt.:zm.Andrzej i Helena Walasowie