Ogłoszenia 4 N Wielkanocy B

4 Niedziela Wielkanocy B                                          22.04.2018

1.Porządek Mszy Św.:RW:7.30 , 11.00  B: 9.30. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, to Światowy Dzień Modlitw o Powołania.Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski. W środę Święto św. Marka Ewangelisty

3.W pon. spotkanie dzieci I-kom. i rocznicowych w Bobrówce o godz. 16.00, natomiast po Mszy św.spotkanie dzieci I-kom. i rocznicowych w Ryszkowej W.

4.W środę Msza Św. w Bobrówce o 18.00 i spotkanie z bierzmowanymi z kl. III gim.

5.W piątek po Mszy Św. spotkanie z bierzmowanymi z kl. III gim.

6.Proszę rodziców tej młodzieży która w maju idzie do bierzmowania by przyjść w sobotę  rozsypać korę pod roślinki wokół kościoła. Natomiast bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci I-kom.i nie tylko za pracę wokół kościoła i przy plebani przy przycinaniu roślinek. Również proszę kilku panów by we wtorek rano wyrównali ziemię na cmentarzu.

7.Zapowiedzi:Maksymilian Albert Piersiak,s.Anny  Piersiak,ur.Jarosław,zam.Święte,stanu wolnego i Magda,Kararzyna Gembrowicz,c.Józefa i Marty Marcińczak,ur.Przemyśl, zam.Święte, stanu wolnego, zap.1

8.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje mszalne:23.04. – 29.04.2018

pon.zm.Bogdan Urbaś

wt.zm. Edward Komenda od sąsiadów Małków

śr.zm.Krzysztof Bąk odrodz. Bąków z Kolbuszowej

czw.zm.Edward Komenda od Antoniego Walas

pt.W 60 lecie ur. Msza dzięk.o Boże bł i łaski Ducha Św.

sob.W 80 rocz. ur. Mamy int. od dzieci i w 30 rocz. ur.Maćka

niedziela:

7.30.O pomyślne zdanie matury

9.30.Z róży Anieli Grela o zdrowie bł. Boże i opiekę

MB dla sióstr i ich rodzin

11.00. Za parafian