Ogłoszenia 26 NZ A

26 Niedziela Zwykła A                                                                   01.10.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30. Wpłaty:RW –  Maje-Chodanie  1690zł. Bóg zapłać.Prenumerata czasopism: Niedziela-65zł, Arka-14zł, Promyczek-10zł.Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. wsp. Świętych Aniołów Stróżów, w czw. wsp. św. Faustyny Kowalskiej.Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce. Od 16.00 spowiedź przed I – piątkiem. W środę spotkanie dla ministrantów w Bobrówce.W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, spowiedź przed pierwszym piątkiem od 16.00.

4.W piątek pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00. Msza Święta w Bobrówce o 16.00, a w Ryszkowej Woli o 17.00.W sobotę pierwsza sobota miesiąca i wsp. NMP Różańcowej. Przypominam o akcji Różaniec do granic i spotkaniu 7 X w Wielkich Oczach Msza św. o 11.00.Zachęcam do wyjazdu.

5.W najbliższą niedzielę dzieci z kl. III, I-kom. otrzymają różańce. W Bobrówce na Mszy o godz. 9.30, a w Ryszkowej Woli na sumie. Zapraszam dzieci wraz z rodzicami. W czwartek spotkanie ministrantów.

6.W niedzielę 8.X 2017 będziemy obchodzić kolejny już Dzień Papieski. Tego dnia odbędzie się zbiórka pieniędzy do puszek we wszystkich kościołach w całej Polsce na ; Dzieło Nowego Tysiąclecia”

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę podlewać kwiaty.

Intencje   mszalne:02.10 – 08.10.2017

Pon.:zm.Jan Marczewski od Ryszarda Komendy z rodz.

Wt.:Za mieszk. Osiedla żywych i zmarłych

Śr.:zm.Krzysztofa(f) Drozd od współprac. firmy Alian

Jarosław i Przeworsk

Czw.:zm.Jan Marczewski od Michała Mikulskiego z rodz.

Pt.:zm. Jan Marczewski od Sopel Franciszka i Józefy

(Nowa Grobla)

Sob.:zm.Stefania(f) Magdziarz od wnuka Piotra z rodz.

7.30:zm.Wiktoria,Feliks i Edward

9.30:O bł. Boże, opiekę MB,zdrowie dla sióstr i ich rodz.

z róży Bąk Jadwigi

11.30: Za parafian