Ogłoszenia 15 NZ A

15 Niedziela Zwykła A                                                                   16.07.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. .Wpłaty:Gościniec 2 – 2383zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W liturgii wspominamy:w czw. bł. Czesława w sob. święto św. Marii Magdaleny.

3.W śr.  Msza św. w Bobrówce o 18.00.

4.W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów i kierowców.Ofiary zebrane z tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

5.Zapowiedzi:Dominik Pacuła s.Władysława i Marii Ożóg, ur. Jarosław,zam Bobrówka, stanu wolnego i Sylwia, Mariola Kuc c.Andrzeja i Grażyny Sokół,ur.Jarosław, zam Cetula stanu wolnego, zap. 2.

Krzysztof,Józef Kruk s.Adama i Janiny Brzozan, ur. Radymno, zam Tuchla, stanu wolnego i Ewelina Młynarska c. Adolfa i Bogumiły Choma, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego, zap. 2.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 17.07 – 23.07.2017

Pon.: zm.Eugeniusz Broda od koleża. i kolegów z pr.Mondelez

Wt.: zm.Henryk

Śr.: O zdrowie i bł. Boże,opiekę M. B. dla całej rodziny

Czw.:

Pt.:zm.Jan Komenda 4 rocz. śm.

Sob.:

7.30:Za parafian