Zesłanie Ducha Świętego

Zesłanie Ducha Świętego                                           04.06.2017

1.Dzisiaj Zesłanie Ducha Świętego.W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00,B:9.30.Kończy się okres komunii  św.wielkanocnej.Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte B-17.00,RW-18.00. Wpłaty RW:Osiedle-810zł.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00 od wtorku tylko w Bobrówce – Biały tydzień

3.Już dziś proszę o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. RW:1Rodzina Cienki,2.Lorenowicz , Morawscy,3Bocoń,4Sobolewscy .Proszę sąsiadów o pomoc.  B: 1Rodzina Mazur Stanisław,2Konstantynowicz Mariusz,3 na rondzie ,4 Pacuła Piotr. Proszę sąsiadów o pomoc.

4.W czw. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

5.Zapowiedzi:B- Adam,Krzysztof Mądrzak, s.Tadeusza i Danuty Kmieć, ur.Jarosław, zam. Bobrówka, stanu wolnego i Marzena,Maria Żeńczak , c. Emila i Barbary Kłopot, ur.Radymnie, zam.Wietlin Osada, stanu wolnego, zap.2

Łukasz,Jakub Mazur, s.Janusza i Alicji Woźniak,ur.Jarosław,zam.Jarosław,stanu wolnego i Katarzyna,Jadwiga Kisała,c.Kazimierza i Marii Wyczawska,ur.Jarosław,zam. Ryszkowa Wola,stanu wolnego,zap.2

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.W B. dziękuję za przygotowanie odpustu.

Intencje mszalne:05.06. – 11.06.2017

pon.Gregorianka Mieczysław Magryś