Ogłoszenia Chrystusa Króla

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata                                                      20.11.2016

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.00  Bobrówka 9.30. Wpłaty; B:790zł, Rejon – Kąt. Bóg zapłać.  Dzisiaj ostatnia niedziela roku kościelnego. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na pomoc dla Domu KsiężyEmerytów.

2.W  tygodniu Msze św. o 17.00. Po Mszy Świętej wypominki.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:W pon.Ofiarowania NMP, we wt. św. Cecylii, w czw. św. męczenników z Wietnamu.  W miesiącu listopadzie możemy zyskiwać odpusty za zmarłych.

4.Dzisiaj po każdej Mszy św.wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

5.We wtorek spotkanie ministrantów.

1. W następną Niedzicę I Niedziela Adwentu. Poświęcenie opłatków wigilijnych.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów

.Intencje   mszalne:

Pon. zm. Zofia Opiela i Władysław 1 rocz. śm. (od córki Haliny z rodziną)

Wt. zm. Cecylia

Śr. zm. Mieczysław, Jan i Genowefa

Czw. Za zm. polecanych w wypominkach

Pt.  zm. Zofia

Sob,

7.30  zm.Henryk Stańczyk (od rodz. Biłożorów i Krawców)

9.30  zm. Kazimierz, Józef, Maria Kardasińscy

11.00  Za parafian