Ogłoszenia 28.07.2013

17 Niedziela Zwykła C                                                                                             28.07.2013

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730 , 1100  B: 930. Dzisiaj błogosławieństwo kierowców

i pojazdów mechanicznych. Ofiary złożone z tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1800 z wyjątkiem wtorku. We wtorek Msza Święta będzie rano o 730.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:

– poniedziałek –  św. Marty
– środa – św. Ignacego z Loyoli

– czwartek – św. Alfonsa Marii Liguoriego

4. W środę Msza Święta w Bobrówce o 1800 . Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od 1700.

5. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania oraz polecamy Bogu wszystkich powołanych, szczególnie z naszej parafii. Spowiedź od 1700. W Czartek rozpoczynamy miesiąc sierpień. Zachęcam do abstynencji szczególnie w tym miesiącu.

6. W piątek, pierwszy piątek miesiąca, do chorych pojadę od 800, najpierw w Ryszkowej Woli a później w Bobrówce. Msza w Bobrówce o 1700 a w Ryszkowej Woli o 1800. W piątek możemy zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.

7. W sobotę,  pierwsza sobota miesiąca.

8. W następną niedzielę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów, szczególnie proboszczów. Pierwsza niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych i niedziela adoracyjna.

9. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn.     + Jan Komenda (od Koła Gospodyń)

– wt.    ——————————————-

– śr.      B: + Kazimiera w 1 rocznicę śmierci, + Stanisław Grela

– czw.              + Michał Ziober