Ogłoszenia 07.02.2016

5 Niedziela Zwykła C

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. Spotkanie Rady Parafialnej
w Bobrówce o 13.00. Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańcowych. Składka mszalna jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Wpłaty: RW: 2 105 zł. Kaplica w Bobrówce, stan konta: 4 450 zł. Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.

3. We wtorek egzamin z księdzem dziekanem dla uczniów klasy III gimnazjum w kościele
w Ryszkowej Woli o godzinie 18.00.

4. We środę, Środa Popielcowa. Obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post (ilościowy). Wstrzemięźliwość obowiązuje od 14 roku życia a post od 18 do 60 roku życia. Rodzice powinni się zatroszczyć, aby także dzieci były wprowadzane w ducha pokuty.
Msza Święta z obrzędem posypania głów popiołem w Bobrówce o 16.00, a w Ryszkowej Woli o 17.00.

5. We czwartek, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Modlimy się
w intencji wszystkich chorych. Po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów.

6. W piątek Droga Krzyżowa w Bobrówce z obrzędem Komunii Świętej o 16.00.
W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 a następnie Msza Święta. Po Mszy Świętej spotkanie RAM-u

7. W następną niedzielę zmian porządku Mszy Świętych. RW: 7.30, 15.00 Gorzkie Żale
i Msza Święta, B: 9.30 Msza Święta i Gorzkie Żale.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.
– wt. + Mieczysław Ludwikowski (od rodz. Andrzeja Kwaśnika z Niwisk)
– śr. 16.00 – B: + Henryk Dudziak
17.00 – RW: dzięk. z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Edwarda