Ogłoszenia 29.11.2015

1 Niedziela Adwentu C

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. Wpłaty: RW: 1 615 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte roratnie o 17.00. Zapraszam dzieci z lampionami.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
pon. – św. Andrzeja Apostoła
czw. – św. Franciszka Ksawerego

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 17.00. Od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

5. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Wspieramy naszą modlitwa także wszystkie osoby powołane z naszej parafii. Od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

6. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej Woli o 17.00. Po Mszy Świętej spotkanie RAM-u.

7. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. W tym dniu w Peru odbędzie się beatyfikacja dwóch misjonarzy franciszkańskich – O. Zbigniewa Strzałkowskiego i O. Michała Tomaszka. Ponieśli oni śmierć męczeńską z rąk terrorystów z Komunistycznej Partii Peru „Świetlisty Szlak” dnia 9 sierpnia 1991 roku w peruwiańskiej miejscowości Pariacoto w Andach. Będą pierwszymi polskimi misjonarzami-męczennikami, którzy zostaną wyniesieni na ołtarze.

8. W następną niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic Różańcowych. Taca mszalna jest przeznaczona na seminarium. Dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszki na pomoc tym Kościołom.

9. Zapowiedzi przedślubne:
RW: Arkadiusz Bulik, s. Jerzego i Anny Szczodrowicz, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola
i Natalia Jasińska, c. Radosława i Doroty Kubicka, ur. Bydgoszcz, zam. Bydgoszcz, zap. 2.

10. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. intencja własna
– wt. + Stanisław Kuroś (od siostrzenicy Aleksandry)
– śr. B: + Eugeniusz Wojciechowski (od Leszka Wróbel z rodziną)
– czw. + Jadwiga, Michał Szepela