Ogłoszenia 01.11.2015

Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 14.00 i procesja i modlitwy na cmentarzu za zmarłych. Bobrówka: 9.30 i procesja na cmentarz. Wpłaty; RW: 590 zł. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. Po Mszy Świętej Wypominki.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
pon. – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
śr. – św. Karola Boromeusza

4. W miesiącu listopadzie możemy zyskiwać odpusty za pobożne nawiedzenie kościoła lub cmentarza, które ofiarujemy za zmarłych. Warunki. Od 1 do 8 listopada – odpust zupełny, w pozostałe dni – cząstkowy.

5. Jutro Dzień Zaduszny. Msze Święte: Bobrówka: 16.00, Ryszkowa Wola: 17.00

6. We wtorek po Mszy Świętej egzamin dla III grupy do bierzmowania i kolejne spotkanie formacyjne.

7. We środę Msza Święta w Bobrówce o 17.00. Od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca. Po Mszy Świętej egzamin dla III grupy do bierzmowania i kolejne spotkanie formacyjne.

8. W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź od 16.00. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

9. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej Woli o 17.00. Spotkanie RAM-u po Mszy Świętej.

10. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.

11. W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych.

12. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. B: za wszystkich wiernych zmarłych
RW: + Michał, Stefania, Augustyn, Wiktoria
– wt. za zmarłych polecanych w wypominkach
– śr. B: o zdrowie i Boże błog. oraz opiekę MB dla Grzegorza, Edyty, Eweliny i Eryka