Ogłoszenia 30.06.2013

13 Niedziela Zwykła C

1. Porządek nabożeństw: RW: 730 , 1100  B: 930. Wpłaty: RW: 1 480 zł, B: 1 225 zł. W ubiegłą niedzielę po Mszach Świętych złożono 4 500 zł. Pieniądze przekazano rodzinie + Jana, która składa serdecznie podziękowanie.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1800 .

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– środa –  św. Tomasza Apostoła
– sobota – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

4. We wtorek w godzinach popołudniowych będzie zbierana stłuczka szklana. Proszę ją wystawić przed swoimi posesjami. Po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów i Maryjek przy ognisku.

5. W środę Msza Święta w Bobrówce o 1800 . Od 1700 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

6. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź od 1700. Po Mszy modlitwy za powołanych i o powołania.

7. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 800 najpierw w Ryszkowej Woli, a później w Bobrówce. Msza w Bobrówce o 1700 a w Ryszkowej Woli o 1800.

8. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.
Na sobotę planujemy prace porządkowe na starym cmentarzu. Przychodzimy z grabkami, łopatami (taczki).

9 RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn.     + Paulina, Antoni

– wt.    dzięk. z prośbą o dalszą opiekę dla rodziny

– śr.      B: dzięk. z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Sióstr z Róży Hady Czesławy i  ich rodzin

– czw.  + Józef