Ogłoszenia 28.06.2015

13 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. Wpłaty: RW: 640 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
pn. – Uroczystość św. Piotra i Pawła
pt. – św. Tomasza Apostoła

4. Jutro Uroczystość Odpustowa ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Modlitwom będzie przewodniczył ks. Mirosław Wójcik, wikariusz z Wiązownicy. Porządek Mszy Świętych: RW: 11.00 i 18.00; B: 17.00. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Od 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

6. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne o raz za powołanych szczególnie z naszej parafii. Spowiedź od 17.00.

7. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 17.00 a w Ryszkowej Woli o 18.00.

8. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.

9. W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych i niedziela adoracyjna.

10. Proszę jutro na sumie nie parkować samochodów pod plebanią – miejsca dla księży. Możemy parkować na ogrodzie. Straż proszę o wzięcie podczas procesji krzyża i chorągwi. Maryjki i dziewczyny – obrazy. Dzieci – do sypania kwiatów.

11. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję za wykoszenie trawy wokół plebani i w ogrodzie plebańskim.

– pon. 11.00 – RW: za parafian
17.00 – B: + Piotr, Maria, Adamczyk
18.00- RW: za parafian
– wt. + Włodzimierz Koszła
– śr. B: + Zofia, Władysław
– czw. + Mieczysław Magryś (od mieszkańców Osiedla)
– pt. B: + Stefania 1 rocznica śmierci , + Stefan
RW: Mieczysław Magryś (od pracowników masarni BJ Mieścior)
– sob. dzięk. z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB w 5 rocznicę ślubu
– ndz. 7.30 – RW: dzięk. z prośbą o Bożą opiekę dla rodziny
9.30 – B: dzięk. z prośbą o zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla braci z Róży Zazula Stanisław i ich rodzin
11.00- RW: + Marek
13. B: Zmarł Eugeniusz Wojciechowski. Pogrzeb jutro, wyjście z domu o 14.00.