Ogłoszenia 03.05.2015

5 Niedziela Wielkanocna B – 3 Maja

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30, 11.00 B: 9.30. Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańcowych i niedziela adoracyjna. Taca mszalna jest przeznaczona na potrzeby diecezji. Wpłaty: RW: 865 zł. B: 1 530 zł. Spotkanie Rady Parafialnej o 13.00.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00 i Nabożeństwa Majowe. Z wyjątkiem piątku – o 19.00. Majówki w Bobrówce o 18.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– pon. – św. Floriana
– wt. – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Archidiecezjalnej w Przemyślu
– śr. – święto św. Filipa i Jakuba
– pt. – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski

4. Jutro po Mszy Świętej spotkanie dla dzieci rocznicowych i ich rodziców.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00.

6. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się w intencji wszystkich powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

7. W piątek odpust w Koniaczowie. Suma odpustowa o 16.30. Msza Święta w Ryszkowej Woli o 19.00. W tym dniu nie ma obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Jest to dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka.

8. W następną niedzielę spotkanie Rady Parafialnej w Bobrówce o 13.00. Zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienie ziemi w Nepalu.

9. Zapowiedzi:
RW i B: Krystian Radosław Drozd, s. Zdzisława i Haliny Wielgosz, ur. Jarosław, zam. Bobrówka, stanu wolnego i Aleksandra Ciołek, c. Eugeniusza i Elżbiety Wiercioch, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego, zap. 2.

10. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Koszenie trawy przy kościele. Stary cmentarz kosi Osiedle.

– pon. + Jan Komenda (gregorianka)
– wt. + Jan Komenda (gregorianka)
– śr. B: + Jan Komenda (gregorianka)
– czw. + Jan Komenda (gregorianka)