Ogłoszenia 08.03.2015

3 Niedziela Wielkiego Postu B

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30, 15.00  Gorzkie Żale i Msza Święta, B: 930  Msza Święta i Gorzkie Żale . W ubiegłą niedzielę do puszki na Fundusz Misyjny (AD GENTES) zebrano 500 zł.  Dziś modlimy się w intencji kobiet. Po Gorzkich Żalach krótkie spotkanie dla Rady Parafialnej z Bobrówki.

2. W tym tygodniu Msze Święte  codziennie o 17.00.

3. We środę Msza Święta w Bobrówce o 17.00.

4. W piątek Droga Krzyżowa w Bobrówce o 16.00 z obrzędem Komunii. W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 i następnie Msza Święta.

5. Młodzież, która pojedzie na SMAP do Brzozowa zapraszam na spotkanie w piątek po Mszy Świętej.

6. W następną niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne – porządek Rekolekcji.

7. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.    + Wiktoria Cieszyńska (gregorianka)
– wt.     + Wiktoria Cieszyńska (gregorianka)
– śr.     B: + Wiktoria Cieszyńska (gregorianka)
– czw.    + Wiktoria Cieszyńska (gregorianka)