Ogłoszenia 01.02.2015

4 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930  . Wpłaty: RW: 3 030 zł.  Spotkanie Rady Parafialnej w Bobrówce o 1300. Do puszki zbieramy ofiary dla pogorzelców. Dzisiejsza taca mszalna na potrzeby diecezji.

2. W tym tygodniu Msze Święte  codziennie o 1700.

3. W Liturgii wspominamy:
– pon. – Święto Ofiarowania Pańskiego
– wt. – św. Błażeja
– czw. – św. Agaty
– pt. – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników z Japonii

4. Jutro MB Gromnicznej. Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte z obrzędem poświęcenia gromnic : B: 1600 i RW:1700. Taca mszalna jest przeznaczona na klasztory klauzorowe.

5. We wtorek z racji św. Błażeja błogosławieństwo świec i jabłek (patron od chorób gardła). Rozbieranie dekoracji świątecznej w kościele o 900.

6. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1700.  Spowiedź od 1600.

7. We czwartek z racji św. Agaty błogosławieństwo chleba, wody i soli. Spowiedź od 1600. Po Mszy Świętej modlitwy o powołania z racji pierwszego czwartku miesiąca.

8. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 800 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 1600 a w Ryszkowej Woli o 1700.

9. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.

10. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.   B: dzięk. za powołanie i śluby wieczyste S. Marii z prośbą o zdrowie i łaski na
dalsze życie zakonne
RW: + Anna, Jan Kasperek

– wt.    dzięk. za dar macierzyństwa