Ogłoszenia 22.06.2014

12 Niedziela Zwykła A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100, B: 930 .  Trwa oktawa Bożego Ciała, zachęcam do udziału w  procesjach eucharystycznych.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1800 z wyjątkiem piątku i soboty (800).

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– wtorek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
– piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
– sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

4. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800. Od 1700 spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego. Zakończenie Oktawy, poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci. Po Mszy spotkanie dla I i II grupy do bierzmowania (indeksy, oceny i opinie).

6. We czwartek zakończenie Oktawy, poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci. Spowiedź przed zakończenie roku szkolnego od 1700. Po Mszy Świętej spotkanie dla I i II grupy do bierzmowania (I – zaliczenie roku; II – egzamin). Indeksy, oceny i opinie.

7. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza Święta o 800 (gregorianka). Zapraszam uczniów, nauczycieli i rodziców. Odpust w Zapałowie o 1100 oraz w Szówsku o 1800. Ks. dziekan obchodzi 40 rocznicę święceń i 25 rocznicę pobytu w Szówsku. Kapłanów z dekanatu zaprosił do koncelebry. W tym dniu nie obowiązuje post.

8. W sobotę Msza Święta o 800. Następnie przygotowanie kościoła do Uroczystości Odpustowej (ustawienie tabernakulum, sprzątanie, wykonanie bukietów).

9. W następną niedzielę Uroczystość Odpustowa św. Piotra i Pawła. Uroczysta suma o 1200 podczas której ks. Dziekan dokona poświęcenie odnowionego tabernakulum. Pozostałe Msze Święte: RW: 730 i B: 930.

10. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała. Strażakom za zabezpieczenie drogi.

11. Zapowiedzi:
RW i B: Daniel Broda, s. Eugeniusza i Zofii Fortuna, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola
i Katarzyna Justyna Warchoł, c. Stanisława i Teresy Kardasińskiej, ur. Jarosław, zam. Bobrówka, zap. 2.

12. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki (zmiana obrusów). Dziękuję również za porządki na plebanii.

13. Po Odpuście (od wtorku) planujemy prace przy zmianie pokryć dachowych na budynkach parafialnych. Kolejka do pracy (4 dni) od nr 1. wt. – Bulik-Cienki, śr. – Goś-Magryś, czw. – Żaczek-Winiarz, pt. – Zawitkowski-Kuroś. Osiedle proszę o zabranie dachówki we wtorek rano.

– pon.   + Tadeusz Duda (gregorianka)

– wt.     + Tadeusz Duda (gregorianka)

– śr.      B: + Tadeusz Duda (gregorianka)

– czw.  + Tadeusz Duda (gregorianka)