Ogłoszenia 01.06.2014

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1000, B: 1200 – Odpust.  Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Różańcowych. Dzisiaj VII Święto Dziękczynienia – ofiary zebrane do puszki są przeznaczone na budowę świątyni Bożej Opatrzności. Wpłaty: RW: 810 zł, B: 350 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1800 .

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– wtorek – św. Karola Lwangi i Towarzyszy – męczenników z Ugandy
– czwartek – św. Bonifacego, biskupa i męczennika

4. W poniedziałek w Szówsku o 1900 próba przed bierzmowaniem dla uczniów klasy III gimnazjum.

5. We wtorek na Mszy Świętej kandydaci do bierzmowania odnowią przyrzeczenia abstynenckie i otrzymają krzyże. Na Mszę Świętą zapraszam również ich rodziców.

6. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800. Od 1700 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca. Na Mszy Świętej kandydaci do bierzmowania odnowią przyrzeczenia abstynenckie i otrzymają krzyże. Na Msze Świętą zapraszam również ich rodziców.

7. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania oraz za powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego. Spowiedź od 1700.

8. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 800 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 1630 a w Ryszkowej Woli o 1730.
W Szówsku bierzmowanie o 1800.

9. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. W Laszkach czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego od 2000. (Uwielbienie-zespół Apostolos, konferencja. Modlitwa o wylanie Ducha Św., Msza Święta [2230]).

10. Zapowiedzi:
B: Waldemar Jan Sikorski, s. Jana i Zofii Wojtowicz, ur. Jarosław, zam. Jarosław par. Bożego Ciała i Izabela Zofia Bednarska, c. Wiesława i Zofii Maczuga, ur. Rzeszów, zam. Bobrówka zap. 2

11. W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Spotkanie Rady Parafialnej w Bobrówce o 1300. Zbiórka do puszki na rzecz poszkodowanych przez powódź w Serbii, Bośni i Hercegowinie.

12. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

13. Koszenie starego cmentarza – Maje – sobota. Kosimy również pobocza i teren pomiędzy cmentarzami.

W tym roku procesja na Boże Ciało na Górki. Ołtarze: rodziny: 1) Dyl-Wyczawski, 2) Kazior Andrzej, 3) Nahacz Jan, 4) Szydłowska

– pon.   + Tadeusz Duda (gregorianka)

– wt.     + Tadeusz Duda (gregorianka)

– śr.      B: + Tadeusz Duda (gregorianka)