Ogłoszenia 04.05.2014

3 Niedziela Wielkanocy A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100, B: 930. Po Mszy do puszki zbieramy ofiary na operacje serca dla Karola. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Taca jest przeznaczona na potrzeby diecezji. Wpłaty: RW: 580 zł., B: 200 zł.
Majówki w Bobrówce o ……..

2. W tym tygodniu Msze Święte w poniedziałek i wtorek o 1800 , w środę i czwartek o 1900. w piątek i sobotę o 1800. Biały Tydzień. Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Majowych.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – święto poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Przemyślu
– wtorek – święto św. Filipa i Jakuba
– czwartek – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika i dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800.

5. We czwartek odpust w Koniaczowie o 1630.

6. W piątek po Mszy Świętej spotkanie RAM-u

7. Zapowiedzi:
RW: Piotr Golba, s. Czesława i Mari Olejarz, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola
i Ewelina Młodowiec, c. Michała i Grażyny Maziarz, ur. Lubaczów, zam. Załuże, zap. 1.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

9. Podziękowania:
– rodzicom dzieci pierwszokomunijnych – za dar ołtarza (ofiara na zakup trybularza) za porządki wokół kościoła; rodzicom dzieci komunijnych i rocznicowych – dekoracja kościoła
– p. Teresie – za pomoc w przygotowaniu dzisiejszej Uroczystości
– naszej scholii – za oprawę liturgiczną (muzyczną)

– pon.   + Tadeusz Duda w 1 rocznicę śmierci

– wt.     dzięk. z prośbą o Boże błog i opiekę MB w dorosłym życiu dla Michała

– śr.      B: + Henryk Dudziak (od córek)

– czw.  w int. dziecka, o zdrowie i Boże błog.

– pt.     + Wanda w rocznicę śmierci, + Eugeniusz, Krzysztof

– sob.   + Bogusław

– ndz.   730     RW: dzięk. za łaski z prośbą o zdrowie dalsze łaski

930    B:  dzięk. z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB dla Sióstr z Róży Brody Stefanii i ich rodzin