Ogłoszenia 09.03.2014

1 Niedziela Wielkiego Postu A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1500 Gorzkie Żale i Msza Święta, B: 930 Msza Święta i Gorzkie Żale. Deklaracje abstynenckie są na stoliku. Wpłaty: B: 3 235 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1700 .

3. Od wtorku początek nowenny przed Uroczystością św. Józefa.

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1700.

5. We czwartek po Mszy Świętej adoracja do godz. 1830. Pierwsza rocznica wyboru papieża Franciszka.

6. W piątek Droga Krzyżowa w Bobrówce i obrzęd Komunii Świętej o 1600. W Ryszkowej Droga Krzyżowa i Msza Święta o 1700. Po Mszy Świętej spotkanie RAM-u.

7. W sobotę w Przemyślu Kongres Katolików Świeckich „Wierzyć w Syna Bożego – dzisiaj”, początek od 930. Referaty: Gender i Jak mówić o wierze.

8. W najbliższą niedziele, 16-ty dzień miesiąca, Dzień Papieski, po Mszach Świętych odmawiamy litanię do bł. Jana Pawła II. Zbiórka do puszek na fundusz misyjny „AD GENTES”

9. SMAP tego roku w Leżajsku. Młodzież zapisuje się w zakrystii. Koszt – 35 zł.

10. Ministranci ze szkoły podstawowej zdobyli I miejsce w Dekanalnym Turnieju Piłki Halowej. Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie.

11. Nasza Straż dziękuje za przekazanie 1% z podatku,  i zwraca  się z prośbą o dalsze  przekazywanie 1% procentu: KRS – 0000116212

12 RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

13. Na bocznym ołtarzu jest puszka na hospicjum w Jarosławiu, oraz cegiełki.

– pn.     + Jadwiga, Stanisław, Klara, Tadeusz

– wt.

– śr.      B: + Marianna, Wanda, Katarzyna, Jan, Franciszek Paszek

– czw.