Ogłoszenia 02.02.2014

Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100, B: 930.  Pierwsza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Różańcowych. Wpłaty: RW: 770 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1700 .

3. W ty tygodniu w Liturgii wspominamy:
poniedziałek – św. Błażeja
środa – św. Agaty
czwartek – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników z Japonii

4. Jutro w święto św. Błażeja poświęcenie jabłek. Jest to patron od chorób gardła.

5. We wtorek, w Ryszkowej Woli, poświęcenie chleba i soli.

6. We środę Msza Święta w Bobrówce  o 1700. Z racji wspomnienia św. Agaty poświęcenie chleba i soli. Po Mszy spotkanie dla III grupy do bierzmowania. Od 1600 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

7. W czwartek, pierwszy czwarte miesiąca, modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Spowiedź od 1600 przed pierwszym piątkiem miesiąca.

8. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 800, najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 1600 a w Ryszkowej Woli o 1700.

9. W następną niedzielę spotkanie Rady Parafialnej w Bobrówce o 1300.

10. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Odśnieżanie schodów do kościoła rano w niedzielę, gdy jest taka potrzeba. .

11. Zapowiedzi:
B: Radosław Zbigniew Dyrda, s. Jerzego i Krystyny Wilk, ur. 22.03.1990 r. Jarosław, zam. Bobrówka i Ewelina Barbara Kisiel, c. Andrzeja i Marii Królik, ur. 22.06.1990 r. Jarosław, zam. Radawa, zap. 2.

– pn.     o zdrowie dla Elżbiety

– wt.     + Zofia

– śr.      B: + Henryk Dudziak

– czw.  + Michał, Stefania