12 Niedziela Zwykła C

1. Porządek nabożeństw: RW: 730 , 1100  B: 930. Do puszki po Mszy Świętej zbieramy ofiary, by pomóc rodzinie śp. Jana Komendy na sprowadzenie jego ciała z Francji.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1800 .

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek –  Uroczystość Narodzenie Jana Chrzciciela
– piątek – św. Ireneusza

4. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów.

5. W środę Msza Święta w Bobrówce o 1800 . Od 1700 spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego. Po Mszy egzamin dla II grupy do bierzmowania. Grupa III przyniesie uzupełnione indeksy.

6. We czwartek od 1700 spowiedź dla dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego. Po Mszy egzamin dla II grupy do bierzmowania. Grupa III przyniesie uzupełnione indeksy do podpisanie i podbicia pieczęcią parafialną.

7. W piątek Msza Święta na zakończenie roku szkolnego o 800. Zapraszam uczniów szkoły podstawowej, Grono Pedagogiczne i rodziców.

8. W sobotę Uroczystość Odpustowa św. Piotra i Pawła. Suma o godz. 1100, naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Robert, wikariusz parafii św. Brata Alberta w Jarosławiu (z Krzyżówki). Msza wieczorna o 1800. Strażaków proszę o wzięcie chorągwi na procesję a dziewczyny o wzięcie obrazów (drążki są podpisane). Dzieci pierwszokomunijne przychodzą w strojach. Dziewczynki do sypania kwiatków. W tym dniu z racji Roku Wiary możemy zyskać odpust zupełny. Taca mszalna jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

9. Podziękowanie.
Dziękuję za wywiezienie pniaków z ogrodu plebańskiego.

10.B: Przypominam o koszeniu cmentarza. Jest to obowiązek wszystkich parafian.

11 RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn.     o Boże błog. w rodzinie

– wt.     + Tadeusz Starzyk i za zmarłych z rodz. Hnatków

– śr.      B: dzięk. z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla rodz. Mazur