Ogłoszenia 2 N W Postu B 2024

2 Niedziela Wielkiego Postu B    25.02.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Dziś zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD Gentes. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych i niedziela adoracyjna. Taca mszalna na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. W środę od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

3.W czwartek, od 16.00 – 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św.

4.W piątek pierwszy piątek miesiąca, do chorych pojadę od 8.00, najpierw w Ryszkowej Woli, a następnie w Bobrówce. Droga Krzyżowa w Bobrówce o godz.15.30, a następnie Msza Święta. W Ryszkowej Woli o 17.00 Droga Krzyżowa i Msza Święta. W sobotę modlimy i wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP.

5. Po zakończeniu perygrynacji obrazu na wiosce,u rodziny Łemecha proszę by obraz przyjęła rodzina Kuroś, Krajnik, Pani Fok, rodziny za sklepem, później rodzina Pana Marcina Magrysia, następnie na Osiedlu od bloku (141) od rodzina Jędruchów i rodziny Magryś w stronę dużego bloku.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Na stoliku są skarbonki. Można w nich składać w Wielkim Poście swoje ofiary jako „Jałmużne Postną”. W zakrystii są paschaliki – świece po 10zł. Skarbonki i ofiary z paschalików wspierają Caritas. Za tydzień w niedzielę po sumie zapraszam rodziców młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania w tym roku z kl. VIII na krótkie spotkanie.

Intencje   mszalne: od 26.02 – 03.03.2024

Pon.: Dantis