Ogłoszenia Święto Chrztu Pańskiego B 2024

Święto Chrztu Pańskiego B    07.01.2024

1. Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30 i 11.00  Bobrówka 9.30. Wpłaty:B. Rejon Gościniec 1 – 240zł, Chodanie -50zł.Dziękuję również tym, którzy wpłacają na konto…Bóg zapłać. Prenumerata czasopism: Niedziela-142zł, Promyczek-18zł, Trwajcie w miłości-16zł. Dzisiejsza składka przeznaczona na Seminarium Duchowne.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00 ze względu na Wizytę Duszpasterską. Program…….. Od dziś dalszy ciąg perygrynacji obrazu Najświętszego Serca P.J. Proszę by w kronice przy Obrazie wpisywać się na każdej stronie, a nie na co drugiej. Proszę by przychodzić na Mszę św. przed przyjęciem obrazu.

3.Dzisiaj święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia. Kolędy śpiewamy do 2 lutego. Dziś zmiana tajemnic różańcowych gdyż jest to pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna.

4. W sobotę w Bobrówce o 19.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej. Zapraszam. W niedzielę w Ryszkowej Woli zaraz po sumie spotkanie Rady Duszpasterskiej. Zapraszam.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę uważać na złocenia.

.Intencje   mszalne: od 08.01 – 14.01.2024

Pon. Za syna chrzestnego

Wt. + Mieczysław Gorlej

Śr. + Helena Słotwińska i Władysław Kwoka