Ogłoszenia 1 N Adwentu B 2023

1 Niedziela Adwentu    B                                                                                        03.12.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.00  Bobrówka 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Taca mszalna przeznaczona na seminarium w Przemyślu. Dziś początek Adwentu. Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski 2023/2024. Pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”. Za tydzień w niedzielę rozdanie medalików dzieciom z kl. III. Zapraszam dzieci z rodzicami. Wpłaty :  Maje-Chodanie 3350zł. Gościniec 2  1060zł. Bóg zapłać.

2.W  tygodniu Msze Św. roratnie o 17.00. Zapraszam dzieci z lampionami.  W  poniedziałek Msza św. o godz. 9.00 i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, która będzie zakończona Mszą św. o godz. 17.00. We wtorek spotkanie dla Ministrantów i Maryjek.

3.Od dzisiaj obraz Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie peregrynował po naszej parafii. Obraz przyjmują ci co chcą, ci co kochają Serce Pana Jezusa. Nie ma obowiązku przyjmowania obrazu. Zachęcam aby ci, którzy przyjmują obraz wcześniej przyszli do kościoła na Mszę św, a później odebrali obraz.

4.W środę Msza Św. w Bobrówce o 17.00 i spotkanie dla Ministrantów i Maryjek.

5.W czwartek pierwszy czwartek  miesiąca. Od 16.00 – 17.00 adoracja, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św.

6.W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Św. w Ryszkowej Woli o 7.30 a w Bobrówce o 9.00. Od 12.00 – 13.00 będzie Godzina Łaski zapraszam na adoracje do kościoła. W uroczystość nie obowiązuje post.

7.Dziś poświęcenie opłatków. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne i opłatki.

8.Za tydzień dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszki na pomoc tym Kościołom.

9.Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę zamykać drzwi. Dziękuję za kilkakrotne odśnieżanie w tym tygodniu i przy plebani i przy kościele. Bóg zapłać. Dziękuję za zrobienie dekoracji adwentowej. Bóg zapłać.

.Intencje   mszalne: 04.12 – 10.12.2023

Pon.+ Józef i Melania Urbaś

Wt. + Zofia, Henryka(f), Stanisław, Grażyna i Józef

Śr. + Stefan Grela 28 rocz. śm.

Czw. + Aniela i Stanisław Szydłowscy

Pt. Niepokalane Poczęcie

B+ Kamil Podkościelny

R W. Dantis

Sob, + Adam Kruk w rocz. śm.

7.30  Za parafian

9.30 + Antoni i Maria