Ogłoszenia J. Ch. Króla Wszechświata A 2023

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata A                                                                  26.11.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. Poświęcenie opłatków. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Wpłaty: Gościniec 1 – 190zł Bóg zap.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W czw. święto św. Andrzeja Apostoła. Do czw. w  każdy dzień po Mszy św. są wypominki. Proszę parafian z Osiedla aby przygotowywali dekoracje przez najbliższy rok.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce. Od 16.00 spowiedź przed I-szym piątkiem miesiąca.

4.W czw. od 16.00-17.00 adoracja i spowiedź przed I-szym piątkiem miesiąca.

5.W piątek I-szy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od godz. 8.00. Msza św. w Bobrówce o 16.00, a w Ryszkowej Woli o 17.00. W sobotę I-sza sobota miesiąca, wynagradzamy Niepokalanemu Sercu N M P.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę o podlewanie kwiatów. Dziękuję tym wszystkim, którzy w środę cały dzień pracowali przy parafii. Bóg zapłać.4-ego grudnia tj. w poniedziałek wypada  całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Program adoracji jest na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.                    Od pierwszej Niedzieli Adwentu będzie peregrynował Obraz Najświętszego Serca P.J. po naszej parafii. Perygrynacje rozpoczniemy od nr. 104 rodziny Nowak na Górkach. Pierwszy dom od Korzenicy

Intencje   mszalne:27.11 – 03.12.2023

Pon.: + Jolanta Nahacz 18 rocz. śm.

Wt.:+ Katarzyna i Michał Zagrobelny

Śr.: + Piotr Zagaja