Ogłoszenia 16 N Zwykła A 2023

16 Niedziela Zwykła A                                                                   23.07.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dzisiaj błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary zebrane z tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Wpłaty: szkoła-kościół 1550zł Bóg zapłać. We wt. dzień imienin Ks. Bp. Krzysztofa Chudzio. Osobę solenizanta otaczamy naszą modlitwą.

2.W tym tygodniu Msze Święte w pon, wt. i śr. o 18.00. w czw, pt. i sob. o 7.00 rano. W liturgii wspominamy: we wt. Święto św. Jakuba Apostoła, w śr. św. Joachima i Anny, rodziców NMP, w sob. wsp. św. Marty, Marii i Łazarza.

3.W śr.  Msza św. w Bobrówce o 18.00.

4.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję tym, którzy wykosili przy kościele, parkingu i tym którzy kosili wokół plebanii, Bóg zapłać. Proszę wykosić przy kościele i przy parkingu.

Intencje   mszalne:  od 24.07 – 30.07.2023

Pon.: O zdrowie i bł. Boże dla córek

Wt.: + Wojciech Raba od pracowników Alian w Makowisku

Śr.: + Marianna i Antoni Cyrek od wnuków Jarosława

Wioletty i Natalii

Czw.: + Aniela i Jan Marczewski

Pt.: + Zdzisław Sopyła w 1 rocz. śm.

Sob.: + Edward i Józefa(f) Kruba               (ślub)

7.30:Za parafian

9.30: Za dusze w czyścu