Ogłoszenia 29.12.2013

Niedziela Świętej Rodziny

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100, B: 930.  Wpłaty: RW: 550 zł.

2. Jutro Msza Święta w Bobrówce o 800 a następnie wizyta duszpasterska: rodziny: Tenderys, Kisała, Lis, Warchol, Paszek , domy dwurodzinne od rodziny Zazula i blok od rodziny Jaremko.

3. We wtorek zakończenie Roku Pańskiego 2013. Msza Święta i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne w Bobrówce o 1500 a w Ryszkowej Woli o 1700. Podziękujmy Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.

4. We środę Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę. Jest to święto nakazane. W tym dniu modlimy się szczególnie o pokój na świecie.

5. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Msza Święta w Ryszkowej Woli o 700. Po południu wizyta duszpasterska od 1500 w Bobrówce: rodziny: Chysz i domy w kierunku rodziny Pałys, Broda, następnie domy w kierunku rodziny Liszka, Paterek oraz rodziny: Konstantynowicz, Wolski i dom nauczyciela.

6. W piątek, pierwszy piątek miesiąca, do chorych pojadę od 800 najpierw w Ryszkowej Woli, a następnie w Bobrówce. Msza w Bobrówce o 1600 a w Ryszkowej Woli o 1700.

7. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca, Msza Święta w Ryszkowej Woli o 700. Wizyta duszpasterska w Bobrówce od 900 od rodziny Natanek do rodziny Mazur Jan.

8. W niedzielę, pierwsza niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych, niedziela adoracyjna.

9. Podziękowania.
RW: Dziękuję za ubieranie choinek i szopki.
B: Dziękuję parafianom z Kąta za dekorację świąteczną kościoła.

10. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn.     o zdrowie dla Barbary

– wt.     dzięk. od Straży za opiekę i zachowanie od klęsk żywiołowych z prośbą o dalszą opiekę

– śr.      730     RW: za parafian

930    B:  + ks. Stanisław Putyło (od mieszkańców Bobrówki)