Ogłoszenia 4 N W Postu A 2023

4 Niedziela Wielkiego Postu A                                                                   19.03.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Wpłaty: POM 1340zł. skrzyżowanie-szkoła 3900zł.Bóg zapłać, również dziękuję tym, którzy wpłacają na konto. Bóg zapłać. Dziś zbiórka do puszek na Fundacje J.P. II Wzrastanie. Dzisiaj modlimy się za ks. Abp Józefa Michalika w dniu Jego imienin.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. Jutro (przeniesiona z niedzieli) Uroczystość Św. Józefa dzień szczególnej modlitwy za ojców.

3.W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego-Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.    W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na letni.

4.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 20.03 – 26.03.2023

Pon.: + Antoni i Maria Walas