Ogłoszenia 15.12.2013

3 Niedziela Adwentu A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100, B: 930.  Wpłaty: B: 410zł. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne oraz świece wigilijne. Do puszki zebrano 250 zł (pomoc Kościołowi na Wschodzie).

2. W tym tygodniu Msze Święte (Roraty) codziennie rano o 700 z wyjątkiem wtorku , dzieci zapraszam z lampionami. Spowiedzi w dekanacie. Pt – Krzyżówka, sob. – Wiązownica.

3. Od 17 grudnia rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym czasie Kościół przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając tzw. wielkie antyfony Adwentu.

4. We wtorek dzień parafialnej spowiedzi adwentowej. W Ryszkowej Woli spowiedź od 1500 do 1630. O 1630 przerwa, w czasie której będzie Msza Święta (Roraty). Po przerwie dalszy ciąg spowiedzi od 1700 do 1800. W Bobrówce spowiedź os 1600 do 1730.

5. W środę Msza Święta w Bobrówce rano o 700 .

6. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn.     za zmarłych z rodziny Sopyła i Cyrek

– wt.     + Józefa Szymuś (od mieszkańców Osiedla)

– śr.      B: o potrzebne łaski dla całej rodziny

– czw.  + Józefa Szymuś (od córki)