Ogłoszenia 24 N Zwykła C 2022

24 Niedziela Zwykła C                                                                   11.09.2022

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Od dziś do następnej niedzieli przeżywamy Kwartalne Dni Modlitw za dzieci i młodzież. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę różańcową do Przysietnicy. Wpłaty: Z Bobrówki 500zł. na remont kościoła w Ryszkowej Woli. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt.wsp. św. Jana Chryzostoma, biskupa, w śr. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czw. wsp. NMP Bolesnej, w pt. wsp. św. męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa, i w niedzielę Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży.Za tydzień niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów, materialnie wspieramy radio diecezjalne (FARA).

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. tylko w pon. Msza św. o godz. 7.00 rano. W śr.  Msza św. w Bobrówce.

4.W czw. od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św.

5.W przyszłą niedzielę po sumie zapraszam rodziców młodzieży bierzmowanej z kl.1 średniej i z kl. VIII z Bobrówki i z Ryszkowej Woli na wspólne spotkanie w Ryszkowej Woli.

6.Zapowiedzi: Bartłomiej, Paweł Łuc s. Kazimierza i Jadwigi Peruta, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Anna Wawrzaszek c. Ryszarda i Krystyny Dyl, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego. zap. 2

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:12.09 – 18.09.2022

Pon.: + Marcin Broda od córki Kazimiery

Wt.: Za straż grobową i strażaków z OSP RW o

bł. Boże i ochronę

Śr.:+ Zdzisław Dzozd 22 rocz. śm.

Czw.:+ Marcin Broda z róży Jana Koby

Pt.:+ Marcin Broda od synowej Zofi

Sob.: O nawrócenie grzeszników

7.30: W int. Filipa z okazji 3 ur. o bł. Boże

9.30: O Bł. Boże, opiekę MB dla Szymona w 1 rocz. ur.

11.00: Za parafian  (chrzest)