Ogłoszenia 8 N Zwykła C 2022

8 Niedziela Zwykła C                                                                   27.02.2022

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Taca przeznaczona na seminarium w Przemyślu. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości.            Dziś po każdej Mszy św. jest zbiórka do puszek na uchodźców z Ukrainy.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. Od 3.03-11.03.2022 tj. od czwartku w całej Archidiecezji i w naszej parafii rozpocznie się nowenna do św. Andrzeja Boboli za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Ks. Abp. zachęca do gorącej modlitwy.”Proście wiec Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo.”( Łk 10,2)

3.W środę, Środa Popielcowa. Obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post (ilościow). Wstrzemięźliwość obowiązuje od 14 roku życia a post od 18 do 60 roku życia. Rodzice powinni się zatroszczyć, aby także dzieci były wprowadzane w ducha pokuty. Msza Św. z obrzędem posypania głów popiołem w Bobrówce o 16.30, a od 15.30, spowiedź przed pierwszym piątkiem. W Ryszkowej Woli Msza Św. o 18.00. W środę popielcową będzie taca na Fundacje „Wzrastanie” (hospicjum w Jarosławiu) czyli Dom Miłosierdzia w Przeworsku. Papież Franciszek ogłosił środę popielcową dniem postu i modlitwy o pokuj na Ukrainie.

4.W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Od 16.00-17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź przed pierwszym piątkiem, następnie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św.

5.W piątek pierwszy piątek miesiąca w Bobrówce Droga Krzyżowa o 15.30 a następnie Msza Św. W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 i Msza Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Do chorych pojadę od godz. 8.00 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. W piątek jest święto św. Kazimierza królewicza.

6.W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Będziemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu NMP.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Na Wielki Post proszę nie robić żadnych dekoracji i nie stawiamy kwiatów.  Bóg zapłać panu, który ostrzył piłę i również dziękuję panom, którzy przycinali drzewka w ogrodzie. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:  od 28.02 – 06.03.2022

Pon.: + Arkadiusz Inglot od sąsiadów z Osiedla

Wt.: O zdrowie bł. Boże i opiekę MB dla wnuków

Śr.: Sroda Popielcowa

B. 16.30

RW. 18.00 Dantis

Czw.: + Grażyna Opiela od syna Piotra z żoną

Pt.: I piątek

15.30 B.  Za kapłanów

17.00  RW + Arkadiusz Inglot od rodz. Szałaj i Stasieńko

Sob.: + Mieczysław Gorlej od koleżanek i kolegów ze Sz.p

7.30: + Piotr Kazior 11 rocz. śm.

9.30: Za dusze w czyścu cierpiące

11.00: Za parafian