Ogłoszenia 4 N Zwykła C 2022

4 Niedziela Zwykła C                                                                   30.01.2022

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji. Dziś dzieci z kl. III otrzymają książeczki.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. . W pon. i we wt. Msza św. rano o godz. 7.00. W śr. spotkanie Maryjek i ministrantów W Ryszkowej Woli i w Bobrówce.

3.W śr. Święto Ofiarowania Pańskiego. Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się za wszystkich powołanych, szczególnie z naszej parafii. Poświęcenie gromnic. Msze Święte: Ryszkowa Wola – 15.30, Bobrówka – 17.00. W środę  taca mszalna jest przeznaczona na klasztory klauzurowe. Spotkanie z bierzmowanymi w Bobrówce z kl. VII.

4.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W czw. św. Błażeja. Poświęcenie jabłek. W czw. pierwszy czw. miesiąca, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Od 16.00 – 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

5.W pt. pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 w Ryszkowej W. a następnie w Bobrówce.  Msza Święta w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej W. o 17.00. Proszę spowiadać się już od poniedziałku.    W sob. pierwsza sob. miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP. i  wsp. św. Agaty, błogosławieństwo chleba, wody i soli.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 31.01 – 06.02.2022

Pon.: + Jan i Emilia Łanucha i Tadeusz Hawryszko

Wt.: + Maria Kaszycka od córki Ireny z mężem

Śr.: Matki Bożej Gromnicznej