Ogłoszenia 2 N Zwykła C 2022

2 Niedziela Zwykła C                                                                   16.01.2022

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. Tylko jutro tj. w pon. o godz. 7.00 rano.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt. rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie tego tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny. W śr. wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji. Modlimy się w intencji naszej Archidiecezji. W pt. wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

4.W śr. po Mszy św. w Bobrówce spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

5.W czw. od 16.00 – 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam.    W pt. w Ryszkowej W. po Mszy św. spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

6.Zapowiedzi: Michał, Tadeusz Konstantynowicz  s. Juliana i Jolanty Socha, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Ewa, Klementyna Kożuch c. Zbigniewa i Heleny Bieniek, ur. w Nowym Sączu, stanu wolnego. zap. 2

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.        W tym roku tradycyjnych odwiedzin kolędowych nie było, ale była inna forma wspólnego spotkania i modlitwy w intencji waszych rodzin z Bożym Błogosławieństwem. Wielu z tego tytuł złożyło ofiary za co serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:  od 17.01 – 23.01.2022

Pon.:+ Aniela i Stanisław Szydłowscy

Wt.:  O nawrócenie grzeszników

Śr.: Dantis

Czw.: + Ahafia

Pt.: + Bronisława(f) i Stanisław Małek

Sob.: + Edward,Andrzej i zm. z rodziny

7.30:Za parafian

9.30: Z róży Krystyny Zazula za siostry i ich rodziny

11.00: Dziękcz. w 7 rocz. ur. Liliany z prośbą po bł.

Boże i opiekę MB