Ogłoszenia Uroczystość J Ch Króla Wszechświata 2021

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  B                                                                 21.11.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. Poświęcenie opłatków. Wpłaty: Osiedle-1760zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze św. o 17.00. W czw. od 16.00 do 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W  każdy dzień po Mszy św. są wypominki.

3W śr.  Msza św. w Bobrówce.

4.Zapowiedzi: Jakub Tabaka s. Aleksandra i Marii Antonik, ur. w Łańcucie, stanu wolnego i Wioletta, Teresa Komenda c. Jana i Anny Kozimor, ur. w Ryszkowej Woli, stanu wolnego. zap.1

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę o podlewanie kwiatów.

Intencje   mszalne:22.11 – 28.11.2021

Pon.:+ Antoni Walas z róży Bocoń Bronisława

Wt.: + Aniela, Ludwik i Bernadeta Jędruchów

Śr.:+ Anna i Michał

Czw.: + Marian Nahacz od brata

Pt.: + Stanisława(f), Władysław i Antoni

Sob.: Za kapłanów

7.30 + Bolesław Sidor 3 rocz. śm.

9.30 Za Czesławę Hady podziękowanie za 85

lat życia z prośbą o bł. Boże na dalsze lata

11.00 Za parafian