Ogłoszenia 17.11.2013

33 Niedziela Zwykła C

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100, B: 930 . Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Fundusz Wzajemnej Pomocy Kapłańskiej. Do puszki zbieramy ofiary dla poszkodowanych na Filipinach.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1700 , po Mszy wypominki za zmarłych.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny
– wtorek – bł. Salomei
– środa – św. Rafała Kalinowskiego
– czwartek – Ofiarowanie NMP
– piątek – św. Cecylii

4. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów, którzy będą służyć w sobotę..

5. W środę Msza Święta w Bobrówce o 1700 . Po Mszy Świętej egzamin dla III grupy do bierzmowania.

6. W sobotę o godz. 1100 Msza Święta za zmarłych kapłanów naszego dekanatu, koncelebrowana przez wszystkich obecnie pracujących księży w naszym dekanacie.

7. W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla ostatnia niedziela roku liturgicznego. Zakończenie Roku Wiary.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn.     + Kazimierz

– wt.    + Salomea

– śr.      B: za zmarłych polecanych w wypominkach

– czw.  + Antoni, Salomea