Ogłoszenia 24 N Zwykła B 2021

24 Niedziela Zwykła B                                                                   12.09.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Od dziś do następnej niedzieli przeżywamy Kwartalne Dni Modlitw za dzieci i młodzież. W ostatnią niedzielę na migrantów i Afganistan zebrano 1395zł.Bóg zapłać. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę różańcową do Jodłówki.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon.wsp. św. Jana Chryzostoma, biskupa, we wt. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w śr.. NMP Bolesnej, w czw. wsp. św. męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa, i w sob. Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży.Za tydzień niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów, materialnie wspieramy radio diecezjalne (FARA).

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. W śr.  Msza św. w Bobrówce. Po Mszy św. spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

4.W czw. od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. oraz spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII. Zapraszam.

5.W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na misje dla siostry Iwony, która początkiem października  wyjeżdżać. Proszę o ofiarność.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:13.09 – 19.09.2021

Pon.: + Antoni Walas od rodz. Żaczek i Błażejewski

Wt.: Za dusze w czyścu cierpiące

Śr.:+ Paraskiewia(f) i Józef

Czw.:+ Bernadeta Jędruchów od rodz. Ważny

Pt.:+ Stefania Kardasińska od rodz. Dyrdów

Sob.: Za kapłanów

7.30: Za parafian

9.30: + Tadeusz Chysz 9 rocz. śm.

11.00: Dziękczynna w 30 rocz. ślubu Witolda i Lidii

z prośbą o bł. Boże opiekę MB i potrzebne łaski