Ogłoszenia 14 N Zwykła B 2021

14 Niedziela Zwykła B                                                                   04.07.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Prenumerata czasopism: Niedziela 78zł,  Promyczek 10zł, Miłujcie się 10zł.Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.Wpłaty: Maje – 2350zł.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. W śr. Msza św. w Bobrówce o 17.00.

3.We wt. wsp. bł. Marii, Teresy Ledóchowskiej w czw. wsp. św. Jana z Dukli patrona archidiecezji.

4.Dziękuję za przygotowanie i włączenie się w odpust parafialny: strażakom, czytającym i śpiewającym, tym co nieśli obrazy i figury, chorągwie, baldachim, krzyż i panom którzy dzwonili, oraz dzieciom dzwoniącym i sypiącym kwiaty i ich rodzicom, a także Maryjkom i ministrantom Bóg zapłać. Dziękuję również pani gospodyni za obiad dla księży.

5.W ten  czw. wyjątkowo nie będzie wystawienia i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. oraz za wykoszenie tak przy kościele jak i przy plebanii. Bóg zapłać. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę nie wycierać złoceń. Proszę również wykosić wokół kościoła.

Intencje   mszalne:  od 05.07 – 11.07.2021

Pon.: O nawrócenie grzeszników

Wt.:+ Jan Marczewski 4 rocz. śm.

Śr.:+ Genowefa, Grzegorz i Mirosław Korzeniowscy

Czw.: Za dusze w czyścu cierpiące

Pt.:+ Anna Błażejewska

Sob.:+ Henryk 8 rocz. śm.

7.30:+ Adolf Młynarski 6 rocz. śm.

9.30: Za parafian

11.00: W 40 rocz. ślubu o zdrowie bł. Boże i opiekę MB