Ogłoszenia Trójcy Przenajświętszej B 2021

Trójcy Przenajświętszej B                                           30.05.2021

1.Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00,B:9.30.Kończy się okres komunii  św. wielkanocnej. Jutro zakończenie nabożeństw majowych. Wpłaty: Górki-kościół 1400zł.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00. We wtorek zbiórka dla ministrantów i maryjek W środę w Bobrówce Msza Św. i spotkanie dla ministrantów i maryjek. Spowiedź od 17.00.

3.W czwartek Boże Ciało. Msza Św. 7.30 i 9.30 w kościele, w Bobrówce o 14.00. Proszę o przygotowanie ołtarzy poszczególne rejony.1.Górki-szkoła przy kościele, 2.szkoła-skrzyżowanie przy plebani,3 Maje-Chodanie na parkingu i  4.Osiedle przy drodze na cmentarz.      W Bobrówce procesja będzie na Kąt. Proszę o przygotowanie ołtarzy,1 rodz. Bara, 2. Rapita, 3.Raba i 4. Łobaz.      Można zyskać odpust za udział w procesji. W oktawie procesje w okół kościoła. Proszę by dzieci przyszły do sypania kwiatków i do dzwonienia, dzieci I-kom. proszę by przyszły w strojach komunijnych. Na procesje proszę by zabrać chorągwie i obrazy.

4.W tym tygodniu I-wszy czwartek, piątek i I-sza sobota miesiąca. Proszę spowiadać się już od początku tygodnia. W piątek do chorych pojadę od godz. 8.00.Msza św. w B o godz.16.30 w RW o18.00.W sobotę wynagradzamy NS Najświętszej Maryi Panny.

5.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję tym wszystkim, którzy i w piątek i w sobotę pracowali przy parafii, sprzątając i przygotowując  wszystko do niedzieli i do Bożego Ciała. Bóg zapłać.

Intencje mszalne:31.05. – 06.06.2021

pon.+ Boguś Erazmus w rocz. śm.

wt.Z okazji 16 rocz. ślubu

śr.+ Zdzisław 2 rocz. śm.

czw: Boże Ciało

7.30 W int. Leszka

9.30 Za parafian

14.00 B: + Mieczysław Leja 7 rocz. śm.

pt.B Z róży Mołdoch Danuty za siostry i ich rodz.

RW  + Zofia Cieszyńska od Romana

sob.+ Zofia, Grażyna i Józef