Ogłoszenia Wniebowstąpienie B 2021

Wniebowstąpienie Pańskie B                                          16.05.2021

Dziękuję Panu Bogu za dzisiejszą uroczystość, Bóg zapłać Ks. Łukaszowi, wikariuszowi z Surochowa, za przewodniczenie naszej liturgii i za słowo Boże, Dziękuję..Za chwile będzie wystawienie, majówka i procesja.

1.W przyszłą niedzielę Zesłanie Ducha Świętego porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00 w Bobrówce 9.30.Trwa nowenna do Ducha Świętego.Za tydzień kończy się okres wielkanocny.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.Dzisiaj święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski i również 16-ty dzień miesiąca, modlimy się do Jana Pawła II.

3.W czw. od 17.00-18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, majówka i Msza św.

4.  30 maja odbędzie się zbiórka do puszek Pola Nadziei. Jest to zbiórka na Hospicjum w Jarosławiu.

5.Bóg zapłać za wykoszenie cmentarza.

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła wew. i na zew. w minionym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje mszalne:17.05. – 23.05.2021

pon.+ Franciszek, Aniela i Józef Gryczman

wt.za dusze w czyścu

śr.Z róży Danuty Węglarz za siostry i ich rodz.

czw.Za kapłanów

pt.+ Bernadeta Jędruchów od siostry Urszuli

sob.+ Zofia Cieszyńska od Rady P. (s. i n.)

niedziela:

7.30.Dzięk. z prośbą o łaski, bł. Boże,

opiekę MB dla rodziny

9.30 Z róży Stanisława Zazuli za braci i ich rodz.

11.00 Za parafian