Ogłoszenia 5 N Wielkanocna B 2021

5 Niedziela Wielkanocy B                                          02.05.2021

1.Porządek Mszy Św. w przyszłą niedzielę:RW:7.30 i 11.00, w Bobrówce  9.30 Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Dziś rocznica święceń biskupich ks. Bp. Krzysztofa Chudzio polecajmy Go w naszych modlitwach. Dzisiejsza składka na potrzeby Archidiecezji.

2.W poniedziałek, jutro 3 maj, uroczystość NMP Królowej Polski. Jest to dzień pierwszej komunii w naszej parafii. Msza św. o 7.30 rano o 9.00 w Bobrówce  I-kom. św. i o 11.30 I-kom w Ryszkowej Woli. Biały tydzień będzie do następnej niedzieli. Msze św. w tygodniu w Bobrówce o 16.30 a w Ryszkowej Woli o 18.00. Zapraszam na nabożeństwa majowe.

3.W tym tygodniu wspominamy: We wt. św. Floriana, w śr. Święto poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, w sob. Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika. Jest to dzień imienin obecnego w śród nas ks. Bp. Stanisława Jamrozka. Módlmy się w Jego intencji.

4.W tym tygodniu wypada pierwszy czw. i pt. miesiąca. W czwartek nie będzie godzinnej adoracji ze względu na biały tydzień. Nabożeństwo będzie po Mszy św. W pt. ,pierwszy pt. miesiąca. Proszę spowiadać się już od poniedziałku. Do chorych pojadę od godz,8.00. najpierw w RW, a następnie w B.

5.Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej i rodzicom dzieci I-kom za porządki tak wew jak i na zew. kościoła i przy plebanii. Bóg zapłać za dekoracje na nasze uroczystości. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje mszalne:03.05. – 09.05.2021

pon. 7.30 Za parafian

9.00 Za dzieci I-kom. z B

11.30 Za dzieci I-kom. z RW

wt.+Józef Wyczawski od syna Marka z rodz.

śr. + Stanisław Cieszyński od rady parafialnej

w Bobrówce

czw.Za dzieci i wnuki o zdrowie i bł. Boże

pt.B  W int. młodzieży bierzmowanej z B.

RW  Podziękowanie za łaski z prośbą o bł.Boże

i opiekę MB dla s. Iwony

sob.+ Stanisław i Tadeusz