Ogłoszenia 2 N W Postu B 2021

2 Niedziela Wielkiego Postu B                                                                   28.02.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Dziś zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD Gentes.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych i taca mszalna na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Wpłaty:RW. kościół-Górki 2870zł. B. Gościniec 1  1090zł.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.We wtorek spotkanie dla maryjek i ministrantów z kl. IV, V i VI.W środę od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca. Po Mszy spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

3.W czwartek pierwszy czwartek miesiąca, od 16.00-17.00  adoracja i spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

4.W piątek pierwszy piątek miesiąca, do chorych pojadę od 8.00, najpierw w Ryszkowej Woli, a następnie w Bobrówce. Droga Krzyżowa w Bobrówce o godz.15.30, a następnie Msza Święta. W Ryszkowej Woli o 17.00 Droga Krzyżowa, Msza Święta i spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII. W sobotę pierwsza sobota miesiąca, wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP.

5.W marca odbędą się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Proszę by zarezerwować sobie czas na te święte ćwiczenia duchowe.             Również chcę poinformować, że po świętach odbędzie się w naszym dekanacie i naszej parafii wizytacja biskupia. Bardzo proszę by, także znaleźć czas na spotkanie z Pasterzem.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 01.03 – 07.03.2021

Pon.: + Zofia Cieszyńska od męża

Wt.: Za wnuków i ich rodziców  o zdrowie i bł. Boże

i opiekę MB

Śr.: + Mieczysław Serafin 2 rocz. śm.

Czw.: + Franciszka(f) i Aleksander Skiba

Pt.: B. Dantis

RW.+ Edward i Andrzej i zm. z rodziny

Sob.: O nawrócenie grzeszników

7.30: + Piotr Kazior 10 rocz. śm.

9.30:Za parafian

11.30: + Józefa(f) i Włodzimierz Koszła