Ogłoszenia 27 N Zwykła A 2020

27 Niedziela Zwykła A                                                                   04.10.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych.Za tydzień przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia. Prenumerata czasopism:Niedziela-78zł,Arka-zł,Promyczek-10zł,Miłujcie się-5zł.Dziś składka na WSD w Przemyślu.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. wsp. św. Faustyny Kowalskiej, w śr. wsp. NMP Różańcowej .Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce. Po Mszy Świętej spotkanie z bierzmowanymi z kl. VII. Obowiązkowe nabożeństwa dla tych, którzy przygotowują się do bierzmowania.(różaniec, droga krzyżowa, gorzkie żale i majówki)

4.W piątek w R .W. o 17.00 w kościele spotkanie z bierzmowanymi z kl. VII.

5.Dzisiaj dzieci z kl. III, I-kom. otrzymają różańce.

6.Zapowiedzi RW: Andrzej, Marek Inglot , s. Edwarda i Teresy Lisztoń, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Małgorzata Inglot zd. Winiarska, c. Marka i Jolanty Cholewa, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego.zap.1

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę podlewać kwiaty.

Intencje   mszalne:05.10 – 11.10.2020

Pon.:+ Adam Krajnik od Renaty Żołyniak

Wt.:+ Tadeusz Zagrobelny i zm. rodzice i bracia z Rokoszów

Śr.: W 18 rocz. ur. Jakuba o bł. Boże i opiekę MB

Czw.: O nawrócenie grzeszników

Pt.: O szczęśliwe rozwiązanie

Sob.:+ Józefa(f) Koszła od chrzestnej córki z rodz.

7.30:+ Jan Ożóg i zm. z rodz. Ożóg

9.30: Z róży Anieli Grela o bł. Boże dla sióstr i ich rodz.

11.30: Za parafian