Ogłoszenia 20 NZ A 2020

20 Niedziela Zwykła A                                                                   16.08.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Wpłaty: szkoła-kościół 980zł, za kościołem 500zł.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte w pon, śr, i pt. rano o godz. 7.00. We wt. czw. i sob. Msza św. po południu o godz. 18.00.W liturgii wspominamy:  w pon. św. Jacka, w czw. św. Bernarda opata w pt. św. Piusa X papieża w sob. NMP Królowej.

3.W śr.  Msza św. w Bobrówce o 7.00. rano. W czw. od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci I – kom. Zapraszam.

5.Zapowiedzi: Leszek, Paweł Pajda s. Stanisława i Ireny Zub, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Jolanta Lis c. Janusza i Danuty Nawolska, ur. w Radymnie, stanu wolnego, zap. 2

6.Podziękowania: RW: Dziękuję parafianom z Osiedla i Kołu Gospodyń Wiejskich za przygotowanie wieńca dożynkowego. B:Dziękuję parafianom z Gościńca 2 za przygotowanie wieńca dożynkowego.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła. Proszę wyrzucać gąbki z kwiatów!      Bobrówka P Sereda Stanisław dał brusy za darmo. P Sereda Tadeusz przetarł deski za darmo. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:17.08 – 23.08.2020

Pon.: O zdrowie i szczęśliwą operacje dla Taty

Wt.: +Stanisława Żaczek od Wawrzaszek Janiny

Śr.: O zdrowie i bł Boże dla Małgorzaty