Ogłoszenia 11 N Zwykła A 2020

11 Niedziela Zwykła A                                                                   14.06.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.Trwa oktawa Bożego Ciała Zapraszam rodziców z dziećmi.

3.W śr. św. Brata Alberta Chmielowskiego Msza św. w Bobrówce o 17.00.Zakończenie oktawy Bożego Ciała w Bobrówce. Poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

4.W czw. w RW zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

5.W pt. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje post.Za odmówienie aktu wynagrodzenia Najświę. Sercu P. Jezusa można zyskać odpust zupełny. W pt. Odpust w Zapałowie i Szówsku.

6.W sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu. Bobrówka-Bóg zapłać panu który wykosił wokół kościoła.

Intencje   mszalne:  od 15.06 – 21.06.2020

Pon.: Za dusze w czyścu cierpiące

Wt.: + Stanisława Żaczek od scholii w RW

Śr.: + Władysław Kuc

Czw.: Dzięk. z prośbą o bł. Boże i opiekę MB dla syna

Pt.: + Katarzyna Bawoł od rodz. Grelów z Łazów

Sob.: +Irena Kocaj od najbliższych sąsiadów   (ślub)

7.30: +Stanisława Żaczek od syna Pawła z rodz.

9.30: 20 rocz. ślubu Elżbiety i Bogdana Rapita

11.00:Za parafian